Lazer Markalama Makineleri

Lazer Markalama ve Kazıma Makineleri 

Lazer Markalama da Yüksek Kalite

Lazer Markalama Makinesi 30W

Lazer Markalama Makinesi Teknik Özellikleri

Lazer Gücü30w
Lazer Tipi1060 nanometre Fiber Lazer
Standart Markalama Alanı110*110mm / 150*150mm / 300*300mm.
Markalama Derinliği≤ 1.2mm
Markalama Hızı≤ 12000mm/s
Minimum Çizgi Genişliği0.01mm
Minimum Karakter0.05mm
Elektrik Tüketimi≤ 500w
Güç Kaynağı220V /  50Hz / 10A
Soğutma YöntemiHava soğutma
Makine EbatıMasa üstü veya kabin tipine göre değişmektedir.
Dosya FormatıCorelDraw, AutoCAD, Photoshop, AI, DXF, PLT, DST, DSB, BMP, GIF, JPEG, PNG, MNG, TIFF, TGA, PCX, WBMP, WMF, EMF, JBG, JP2, PGX, RAS, PNM, SKA, RAW

 

Fiber lazer markalama makinesini ortalama 100.000 saatin üzerinde kullanabilirsiniz.
Fiber makine ile yapılan markalama işlemi kalıcı olacaktır.

Fiber lazer makine, ekstra bakım ve parça gerektirmez ve kullanımı kolaydır. Fiber lazer makine, markalama işlemini çok hızlı yaparken size zaman kazandıracak ve maliyet avantajı sunacaktır.

Metal markalama, altın markalama, gümüş markalama, plastik markalama, seramik markalama,  pleksi markalama, MDF markalama, kontraplak markalama, ahşap markalama, deri markalama, vinleks markalama, kot markalama, kumaş markalama, kağıt markalama, karton markalama, mukavva markalama, PVC markalama, dekota markalama, PP markalama, PE markalama, ABS markalama işlemlerini yapabilirsiniz. Şeffaf cam ve şeffaf pleksi için lazer markalama makinesi ile markalama işlemi yapılamaz. Bazı malzemelerde lazer markalama yapabilmeniz için markalama spreyi gibi destekleyici ürünler kullanmanız gerekmektedir.

Power Laser güvencesiyle uygun fiyat avantajları, esnek ödeme seçenekleri, hızlı kargo ve teknik destek imkanlarıyla satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki videolarımızda daha iyi inceleyebilmeniz için bazı örnekler sunulmaktadır.

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin